Østfolds vakre natur og verdens hurtigst voksende idrett.
Tur til Spania, roadtrip i Norge og besøk på Svalbard!
Denne linja kunne ikke hatt en bedre lærer. Og Bernt kunne ikke hatt en bedre linje!
Padeltennis og friluftsliv er nemlig to av de viktigste ingrediensene i livet til Bernt.
Bernt Inge er importert fra Bømlo, har en fin familie og trives aller best når fredagstacoen byttes ut med taco på bål i Fredrikstadmarka.
Med Bernt som veileder kommer du til å få store naturopplevelser og å utvikle deg i padel og andre aktiviteter!
Padel og friluftsliv er en perfekt kombo i Norge og dette har vi tenkt å utnytte. Når naturen er på sitt flotteste nyter vi utelivet, mens vi koser oss på padelsenteret på gråværsdager. Østfold og Fredrikstad er et fantastisk utgangspunkt for friluftsliv for alle. Her er de kortreiste mulighetene mange enten vi skal i skogen, på elva eller til havet, og perlene ligger på rekke og rad. Vi skal lære mye om både trening, padel og friluftsliv dette året og en grovplan vil se ut som følger:
I september reiser vi på tur til Jotunheimen, hvor vi får med oss via ferrata, Besseggen, Galdhøpiggen, grottevandring, rafting og pendelhopp.
I oktober reiser vi til Spania sammen med Fotball og Puls. Her trener vi padel om morgenen og har daglige ettermiddagskonkurranser i Mesternes mester. I tillegg bygger vi fellesskap og koser med sol, varme og gode venner.
Avslutningsturen vår går til Svalbard, hvor vi får oppleve spektakulær natur, snøscooter, og forhåpentligvis få et glimt av isbjørn.
I løpet av året reiser vi på flere kortreiste overnattingsturer i eget nærmiljø.
Det finnes mye bra utstyr på finn.no og andre gjenbruks-apper, så det kan lønne seg å være på utkikk etter passende utstyr der.
Det koster 122 000,- kr. å gå på Padel og Friluft.
Prisen inkluderer:
Du kan ønske deg et annet rom dersom du f.eks ønsker deg bad/dusj på rommet eller enkeltrom. Det medfører ekstra kostnader.